Obrazy na plátně street art

Ačkoli pouliční umění nebylo uměleckými kritiky uznáno mnoho let, nakonec si našlo své místo mezi klasickými a moderními díly. Banksy je určitě nejslavnějším představitelem pouličního umění. Je to umělec, který neukazuje svou tvář, ale je známý po celém světě díky své účasti v aktuálních politických a sociálních záležitostech.

Obrazy na plátně street art
Street Art [výsledků: 15]
Obrazy na plátně street art

Umění dostupné pro každého

Podíváme-li se na klasicky chápané obrázky, Banksy je velmi originální tvůrce. Je to proto, že většina jeho děl je na zdech, zdech a kdekoli, kde jsou přístupná pro oči náhodných kolemjdoucích. S pomocí svých obrazů komentuje aktuální společenské, politické, vojenské a současné kulturní dění. Zabývá se pouličním uměním, nejen zdobením stěn hezkými obrázky. Také z tohoto důvodu nelze ve většině případů koupit díla Banksyho a dalších pouličních umělců. Někdy jsou přelakovány nebo zničeny už po několika hodinách. Kromě toho jsou určeny k prohlížení všem kolemjdoucím, nejen účastníkům výstavy nebo návštěvníkům galerie. Jedná se o rovnostářské umění, ke kterému mají přístup lidé, kteří se o podobná témata denně nezajímají a nezajímají je klasické nebo moderní obrazy. Pouliční umění od samotného jména je umění, které uvidíme na ulici.

Pouliční umění doma

Připravili jsme kolekci obrazů ve stylu street art. Nejde jen o Banksyho, ale také o další umělce, kteří často nikdy nevytvářeli pouliční zdi, ale tento styl přenesli na plátno a stojany. Jedná se o expresivní díla, často s velmi jasnou a otevřenou zprávou. Teenageři, kteří hledají originální dekorace do svého pokoje, po nich dychtivě sáhnou. Je také oblíbenou volbou mezi lidmi, kteří mají rádi moderní umění, které jde daleko za zdi muzeí a galerií. Obrazy na plátně lze nejlépe sladit s designem interiéru a dalšími nástěnnými dekoracemi, které již jsou v něm. Kromě toho vypadají mnohem moderněji než díla zarámovaná do typického rámečku.

 

Zkontrolujte také SKLENĚNÉ OBRAZY STREET ART.