Samolepky na obklady

Už vás nebaví stejnorodé obklady v kuchyni nebo koupelně? Už vás nebaví jednobarevný interiér? Právě jste našli něco, co změní váš byt! Samolepky na obklady. Ideální pro kuchyň i koupelnu – voděodolné a snadno aplikovatelné. Za chvíli změníte aranžmá svého prostoru bez námahy a velkých peněz!

Samolepky na obklady
Samolepky na obklady [výsledků: 59]
Samolepky na obklady

Samolepky na obklady – v každé barvě a vzoru

V naší nabídce najdete úžasné samolepky v každé barvě a vzoru! Nabízíme totiž orientální vzory v široké škále barev. Mezi nimi najdete inspiraci Marokem či Indií. Díky nim vytvoříte krásné mozaiky v stylu boho, které skvěle doplní ženské interiéry. Kdežto samolepky s etnografickými vzory – anglosaskými, slovanskými nebo indiánskými budou skvěle fungovat v místnostech ve venkovském stylu, kde budou připomínat dávné časy. Geometrické samolepky v kontrastních bíločerných barvách budou dokonale ladit s minimalistickými a moderními interiéry, které jim poskytnou jedinečný vzhled a rázný charakter.

Samolepky na obklady – investice na roky

Naše samolepky na obklady budou dobře fungovat jako náhrada za pracnou rekonstrukci! Za chvíli osvěžíte svůj interiér, aniž byste museli najmout profesionála. Naše samolepky jsou voděodolné, takže je můžete snadno namontovat jak v kuchyni, tak v koupelně. K dispozici jsou v různých velikostech a umožní přizpůsobit je libovolnému typu obkladů. Nevyžadují také specializovaná lepidla nebo vybavení.

Stačí je nalepit na obklady a užít si úžasný efekt! A moderní technologie MagicStick vám umožňuje kdykoli je odlepit a přemístit na jiné místo! Takhle vás již nikdy nepřestanou bavit! Nečekejte, objednejte si je ještě dnes.

Vyměňte pracné odstraňování obkladů dekorativními samolepkami

Plánujete celkovou renovaci koupelny nebo kuchyně, ale nechcete odstraňovat staré keramické obklady? Samolepky na obklady jsou skvělou volbou! Jejich aplikace je velmi jednoduchá a účinky jsou opravdu uspokojivé. S širokou nabídkou samolepek na obklady Coloray si můžete vybrat vzor, který vyhovuje vašemu stylu interiéru. Samolepky na obklady jsou působivým a relativně levným způsobem, jak změnit povrch stěny. Materiál BubblesFree a MagicStick dokonale přilne k obkladu a mnoha dalším hladkým povrchům. A navíc, pokud vás omrzí vzor samolepek, můžete se jich snadno zbavit a přilepit jiný vzor. Při rozhodování o konkrétním vzoru samolepek musíte zvolit jejich velikost podle rozměrů obkladů. To by však nemělo být problematické, protože samolepky jsou k dispozici ve formátech typických pro nejoblíbenější obklady.