Obrazy na plátně s divokými zvířaty

Nepředvídatelná, nebezpečná, tajemná. Právě takové máme asociace s divokými zvířaty. Vyvolávají v nás strach, ale také zájem o jejich svět, kde vládnou zcela odlišné zákony. Obrazy divokých zvířat, které jsme zahrnuli do naší kolekce, ukazují, jak jsou krásná, spojená s přírodou a zároveň stále nepřístupná lidem.

Obrazy na plátně s divokými zvířaty
Divoká zvířata [výsledků: 430]
Obrazy na plátně s divokými zvířaty

Obrazy – divoká zvířata doma

Příroda je dokonalá, a proto se jí neustále inspirujeme a odkazujeme na ni v mnoha aspektech našeho života. Když nás přemůže modernost a my chceme relaxovat a uklidnit se, příroda je právě tím místem, do kterého se nejraději uchylujeme, dokonce i když jsou to pouze obrazy. Divoká zvířata jsou symbolem světa, který je pro nás stále nepřístupný a zároveň nás nepřestává k sobě přitahovat.

 

Na naší grafice vytištěné na plátně ukážeme, kolik tváří mají obyvatelé vzdálených koutů Země a zvířata, která potkáváme v krátké vzdálenosti od našeho bydliště. Rozhodněte se, kterou nabídku si vyberete. Bude to černobílé kresby v černé barvě nebo možná barevná kresba s živými barvami? V každém případě budou hrát hlavní roli zvířata na obraze.

Prohlédněte si také: obrazy na skle s divokými zvířaty.