Fototapety srdce

Milujete srdíčka tak moc, jako ony milují vás? Pokud ano, jste na správném místě! Najdete zde totiž úžasné tapety se srdíčky, které změní interiér vašeho bytu ze všech možných perspektiv. Myslíte si, že je to dětský vzor? Ale ne! Přesvědčte se, že tomu tak není a vyberte si ideální tapetu se srdíčky, do které se zamilujete!

Fototapety srdce
Srdce [výsledků: 21]
Fototapety srdce

Zamilujte se do fototapety se srdíčky

Mágové a alchymisté používali symboly srdce k čárám týkajícím se záležitostí lásky a romantiky. Symbol byl také používán při rituálech k posílení vztahů. Srdce je již dlouho uznáváno v různých kulturách jako symbol lásky, radosti a soucitu. Symbolické znázornění srdce však může být spojováno poměrně infantilně, a to s milostnými dopisy ponechávanými kolegyni na lavičce nebo s hodinami snění o oblíbeným chlapci ... Srdíčka jsou také symbolem zamilovanosti, nevysvětlitelné radosti, motýlů v žaludku a neustálého vzrušení. Při pohledu na ně se člověk stává veselejším, zářivějším a zaplují ho vlna příjemného tepla.

Fototapety se srdíčky – to je osvědčený dárek nejen na Valentýna

Proto jsme se rozhodli zavést trochu těchto vřelých pocitů do každého interiéru. Naše jedinečné tapety se srdíčky v různých provedeních dokonale zapadnou do každého prostoru!
Naše tapety nabízíme ve dvou technologiích – klasické tapety lepené a v technologii MagicStick, která umožňuje tapetu odlepit a přemístit ji na jiné místo. Díky tomu můžete svou tapetu vzít na jakékoli jiné místo, dokonce i když se přestěhujete do jiného bytu. Proto neváhejte a objednejte si již dnes nevšední tapetu, která uchvátí všechny tvé známé!