Skleněné obrazy – Banksy

Stěny a zdi jsou hlavním pozadím děl Banksyho. Obrazy na skle proto odpovídají stylu vytvořenému tvůrcem. Jedná se o moderní a velmi blízké příjemcům díla. Umělec se zaměřil nejen na malování hezkých obrázků na zdech. V první řadě komentuje realitu – politickou, sociální nebo ekonomickou.

Skleněné obrazy – Banksy
Banksy [výsledků: 16]
Skleněné obrazy – Banksy

Grafiky Banksyho na stěnách

Reprodukce Banksyho děl spočívají především v přenesení na sklo grafiky, kterou vytvořil na stěnách, a vlastně fotografií, které z nich byly pořízeny. To, co Banksy vytvořil – obrazy, grafika a díla na pomezí performance – jsou kulturně angažované, a proto oslovují osoby, kterým je toto sdělení adresováno. Na jedné straně umístíme ve svém bytě zajímavou grafickou práci.

Banksy reprodukce

Na druhou stranu nesmíme přehlížet význam, který je nejdůležitější pro umělce, jímž je Banksy. Nástěnné dekorace tohoto charakteru dokonale zapadají do moderního a eklektického stylu. Zajímavým způsobem mohou do interiéru uspořádaného ve velmi minimalistickém stylu vnést trocha energie. Banksyho obrazy na skle jsou také běžnou volbou mezi mládeží a mladými lidmi.

Prohlédněte si také: obrazy canvas s díly Banksyho.