Nástěnné samolepky do obývacího pokoje

Obývací pokoj je místem, které je určeno nejen pro členy domácnosti, ale i pro hosty. V obývacích pokojích máme obvykle jídelní stůl, malý konferenční stolek a televizor. Pokud je kuchyň srdcem domova, pak obývací pokoj je určitě jeho hlavou. Jak zařídit i malý obývací pokoj pohodlným a módním způsobem?

Nástěnné samolepky do obývacího pokoje
Obývací pokoj [výsledků: 24]
Nástěnné samolepky do obývacího pokoje

Módní a malé obývací pokoje jsou vizitkou domova

Je zvykem, že obývací pokoj je vizitkou domu nebo bytu. Při zařizování obývacího pokoje se zaměřme především na pohodlí a funkčnost. I malý obývací pokoj lze uspořádat tak, aby byl zde prostor pro jídelní stůl, relaxační prostor a prostor pro práci na dálku. Dnes jsou obývací pokoje obvykle propojeny s otevřenou kuchyní, a proto jsou mnohem menší na úkor větší kuchyně. Zatímco takové řešení funguje skvěle v domech, v bytech už nutně fungovat nemusí. Chcete ušetřit místo v obývacím pokoji? Uspořádejte samostatnou kuchyň.

Jaké doplňky si vybrat do obývacího pokoje?

Obývací pokoj je prostorem pro práci a zábavu, takže je dobré mít v něm živé rostliny, které oživí interiér. Nyní jsou v módě malé zavěšené květináče z kovu a dřeva nebo bambusu. Díky tomuto malému doplňku bude váš obývací pokoj jedinečným. V obývacím pokoji můžete také použít nástěnné obrazy s motivem květin nebo velkých metropolí, ale jako originální doplňky se také osvědčí nástěnné samolepky. Samolepky na zeď jsou vyrobeny ze samolepicího materiálu, který je odolný vůči nečistotám a roztržení. Ačkoli se velikosti samolepek mohou výrazně lišit, postačí pouhých 15 minut a váš interiér získá módní a levnou výzdobu. Neomezený výběr motivu znamená, že neexistují žádná omezení stylu. Příznivci skandinávského klimatu si vyberou něco pro sebe z kolekce samolepek s motivem hor a krásné pupeny květin budou skvělým doplňkem obývacího pokoje ve stylu shabby chic. Samolepky na zeď jsou dobrou volbou pro přepracované! Hrajte si se styly, experimentujte s barvami a vytvořte ideální místo pro práci a relaxaci.

Prohlédněte si také: samolepky monstera, velké samolepky, samolepky retro.