exotické fototapety

Sníte o interiéru, ve kterém budete cítit prázdninovou atmosféru po celý rok? Vsaďte na uspořádání v exotickém klimatu! Čím se vyznačují takové místnosti? Dominantní barvou jsou zde odstíny zelené, zejména ty chladné, které jsou přímým odkazem na tropickou džungli a vegetaci, která tam roste. Jaké motivy lze nalézt v exotických interiérech?

exotické fototapety

Jaké motivy lze nalézt v exotických interiérech?

Zde vládnou listy, obzvlášť monstery, palmy nebo banánovníky. Jsou doprovázeny barevnými ptáky, jako jsou například plameňáci, papoušci, tukani a kolibříci. Pokud jde o dominantní materiály, v exotických aranžmá se můžete setkat mimo jiné s exotickým dřevem udržovaným v tmavých barvách. Nechybí zde také bambusové nebo jutové akcenty. Pokud chcete okamžitě vdechnout interiéru tropický charakter, rozhodněte se pro jednu z našich nástěnných tapet. Je to dobré řešení pro uspořádání udržovaná v moderním, minimalistickém, boho, vintage, abstraktním, etnickém, orientálním nebo eklektickém stylu.

Ve kterých místnostech se osvědčí exotické fototapety?

Můžete si vybrat z několika desítek různých tapet, které zaujmou svým originálním designem. Velmi zajímavě vypadají například ty velké s listím exotických rostlin ve velikosti XXL. Mohou být udržovány v přírodních barvách nebo v odstínech bílé a černé. Pokud jste milovníkem veselých interiérů, vsaďte na nástěnnou tapetu s ananasem, kokosy nebo plameňáky. Všichni fanoušci pestrobarevných a poutavých aranžmá si jistě oblíbí dekorace s tropickými ptáky a květinami. Do kterých místností se budou exotické tapety nejlépe hodit? Jsou kupříkladu velice vhodné k umístění v denní místnosti. A aby nezahltili interiér, umístěte je na zeď, kterou vyberete, například na tu, kde se nachází televizor nebo pohovka, nebo v místě, kde se nachází čtecí koutek. Exotické tapeta to je také vynikající řešení do ložnice. Dominantní zeleň zde podpoří relaxaci a uklidnění.