Fototapety s psy

Obecně symbolika psa připomíná, že laskavost vás často vede mnohem dále než kritika. Jinými slovy, lidé, kteří se ztotožňují s psy, jsou často jemnější k lidem kolem nich. Kromě toho akceptují skutečnost, že jejich cesty nemusí být nutně podobné nebo provázané s jinými lidmi.

Fototapety s psy
Psi [výsledků: 8]
Fototapety s psy

Určuje motiv psa na fototapetě vaši osobnost?

Pes je první domestikované zvíře a je symbolicky spojován s loajalitou a bdělostí, často tedy působí jako strážce a ochránce. Psi jsou zobrazeni jako průvodci a společníci. Odtud pramení pojem „nejlepšího přítele člověka“. Často je spojován s uměním a chytrostí, protože může být vyškolen k provádění různých prací. Ačkoli jsou jen zřídka negativními symboly, někteří mají nepříznivé vlastnosti. Rčení „nemocný jako pes“ se zrodilo z přesvědčení, že se psi vrací ke svým zvratkům a znovu je snědí. V umění jsou psi často zobrazováni jako nemravná zvířata, která se posmívají svým nepřátelům. Psi jsou také spojováni jako mrchožrouti, žárlivé bytosti, chtivá pro lichotky. Často se pes projevuje jako motiv zuřivosti, války, chamtivosti a šílenství.

Bohatá kolekce tapet se psy

Nicméně, bez ohledu na to, jak jsou vnímáni umělci, jsou v každodenním životě spojování s nejlepším přítelem člověka, členem rodiny, který je vždy na hlídce a dohlíží na štěstí a bezpečnost svého člověka. Proto jsme vytvořili celou řadu tapet s motivem psů, které umožní je zvěčnit mezi jejich obdivovateli. V naší nabídce najdete širokou škálu tapet s motivem psů. Mezi nimi jsou zábavné – komiksové kresby psů, které se budou hodit jak do dětského pokoje, tak i do pokoje „velkého dítěte“ zamilovaného do těchto roztomilých zvířat. A jednoduché a minimalistické vzory psů budou naopak dobře vypadat ve stejně minimalistických interiérech. Díky tomu si každý milovník běhajícího štěstí najde něco vhodného pro sebe.