Fototapety sedmikrásky

Sedmikrásky jsou nadčasovým symbolem jara – objevují se brzy a potěší oko v každé ze svých podob. Znamenají také nevinnost, čistotu, nový začátek a pravou lásku. Proto jsou sedmikrásky neoddělitelně spjaty s nevinnými nemluvňaty a nevěstami – právě ze sedmikrásky byl pleten nevěstin věnec, který symbolizoval její čistotu a nevinnost.

Fototapety sedmikrásky
Sedmikrásky [výsledků: 67]
Fototapety sedmikrásky

Zjistěte, co jsme pro vás připravili

V naší kolekci můžete shlédnout široký výběr květinových tapet, také těch s motivem sedmikrásek, které budou vhodné do každého interiéru. Máme totiž jemné tapety v pastelových barvách, které v dětském pokoji získají nový význam, tedy nejen vyzdobí prostor, ale budou také symbolizovat nevinnost dítěte. Na druhou stranu tapety s květinami zobrazenými přirozeně budou skvělým doplňkem každého ženského prostoru – čtecího koutku v obývacím pokoji nebo pracovně. V našem sortimentu najdete také nádherné tapety s motivem květin v stylu vintage, které budou ladit s jemným anglickým stylem, plném ženskostí a křehkostí. Na druhou stranu intenzivní – černé tapety se zářivým etnickým motivem – květiny z města Łowicz dodají interiéru charakter a budou skvěle vypadat v interiérech inspirovaných kulturou starých Slovanů.

Magické tapety se sedmikráskami ve vintage stylu

Mezi našimi tapetami najdete krásné tapety s opakujícím se motivem, které vytvářejí jedinečné vzory a přinášejí do každého interiéru jemný nádech jara. Můžete však rozhodnout pro odvážný krok a vybrat tapetu s motivem květinové louky, která nám ve spodní části dává neprůchodné moře květin a když se pne nahoru přechází do jemné jednobarevné kompozice. Vytváří dojem, že jsme uprostřed lesní mýtiny plné divokých květin, která nás přesune do bezstarostné doby, kdy nejsme pronásledováni povinnostmi a nevyřešenými záležitostmi.