Fototapety s liškami

Staré rčení má své staré odůvodnění: „chytrý jako liška“. Ve skutečnosti jsou tato stvoření extrémně chytrá a vynalézavá. Liška je známá tím, že se vplíží do domů a uteče, aniž by byla chycena. Díky své chytrosti získalo toto zvíře obraz podvodníka v mnoha kulturách, ale může se také stát učitelem, který poskytuje pokyny, jak rychle najít cestu přes překážku.

Fototapety s liškami
Lišky [výsledků: 19]
Fototapety s liškami

Nástěnné ozdoby s liškou

Mnoho mýtů odkazuje na lišku jako na blázna nebo podvodníka. V Číně se však symbolika lišky točila kolem posmrtného života. Říká se, že všimnutí si lišky je signálem od duší mrtvých. Symbolika lišek vyžaduje změnu pohledu, protože Keltové věřili, že liška je průvodcem a byla poctěna za svou moudrost. Keltové pochopili, že liška zná dobře lesy a spoléhali na ni jako na svého průvodce ve světě duchů. Když se ve vašem životě objeví liška, může to znamenat, že musíte věnovat pozornost lidem nebo okolnostem, které vás mohou oklamat nebo vést po cestě, která vám nemusí nutně sloužit. Může však být průvodcem, který vás provede složitými cestami života. Proto jsme ji poctili speciální řadou tapet s motivem lišky, které dodají interiéru vašeho domova jedinečnou atmosféru.

Tapeta s liškou – kde se osvědčí?

Tapeta s liškami v jemných barvách a s nenapadnou ryskou je ideálním doplňkem dětského pokoje, kde přinese spoustu radosti a převezme péči o dítě. Skvěle se také osvědčí v prostorech určených k uklidnění – ve čtecím koutku nebo koutku pro meditaci. Na druhou stranu tapety s fotorealistickými vzory kombinujícími lišky a lesní motivy budou překrásnou výzdobou obývacího pokoje. Pro minimalistické tapety, v kombinaci bílé a černé by se měly rozhodnout osoby, které zařizují prostor spojený s výběrem způsobu života – novou kancelář nebo pracovnu. Liška je povede neznámými cestami života.