Fototapety pampelišky

Pampelišky... Pampelišky... Vítr... Krásné, i když kvetoucí květy pampelišky lékařské nejsou jen skvělou dětskou zábavou při jejich odfukování. Je to mnohem, mnohem víc. Pampeliška lékařská je květinou nejen léčivou, ale také symbolickou již po staletí. Objevuje se těsně na začátku jara a po několika dnech zmizí spolu s odfukovanými padáky.

Fototapety pampelišky
Pampelišky [výsledků: 34]
Fototapety pampelišky

Tapety s pampeliškami

Pampeliška lékařská se liší od ostatních květin. Je považována za obyčejnou a mdlou ve srovnání s kvetoucími květinami, jako je růže a lotos. Pampeliška také nemá žádnou barvu, ale dohání to svou jedinečnou geometrií. Její charakteristický vzhled způsobuje, že nelze odolat tomu ji nesfouknout. Pak můžete sledovat, jak neuvěřitelně a magicky načechraná semena pampelišky létají vzduchem. Právě proto je pampeliška lékařská vizuální připomínkou mládí a radosti. V jistém smyslu může být pampeliška symbolem života. Pampeliška vám může připomenout, abyste si užili každou chvíli, kterou máte. Ukazuje to, že život je nestálý a křehký, a my máme jen jednu šanci ho co nejlépe využít. Proto jsou tapety s motivem pampelišky určeny sentimentálním osobám, které se rádi obklopují věcmi, připomínajícími plynutí času.

Tapeta s motivem pampelišky

Mezi našimi tapetami najdete nádherné tapety s opakujícím se motivem, které vytvářejí jedinečné vzory a zavádějí do každého interiéru jemný nádech jara. Můžete však rozhodnout pro odvážný krok a vybrat tapetu s motivem květinové louky, která nám ve spodní části dává neprůchodné moře květin a když se pne nahoru přechází do jemné jednobarevné kompozice. Vytváří dojem, že jsme uprostřed lesní mýtiny plné divokých květin, která nás přesune do bezstarostné doby, kdy nejsme pronásledováni povinnostmi a nevyřešenými záležitostmi.