Fototapety teraco

Pro stylovou stěnu v domě je tapeta s teraco efektem je klasickým doplňkem, pokud chcete svůj domov stylizovat v průmyslovém nebo venkovském stylu. Tapetu s kamenným nebo břidlicovým efektem si můžete vybrat i pro motiv spojený s přírodou. Tyto tapety vypadají jako skutečné ve vašem obývacím pokoji, ložnici nebo jiné místnosti, takže můžete proměnit jakýkoli pokoj v autentické kouzlo.

Fototapety teraco
Fototapety teraco

Moderní model lodi je hitem mimo jiné

Od honosných sálů ve stylu historických budov až po módní eklektické kavárny v samém srdci města mohou kamenné zdi vytvořit jedinečnou atmosféru. Přirozená krása kamene v kombinaci s výkonem něčeho odlišného od normy ztěžuje odolat zvažování kamenného přízvuku. Terrazzo je kompozitní materiál používaný k ošetření podlah a stěn. Skládá se z hoblin mramoru, křemene, žuly, skla nebo jiného vhodného materiálu, utěsněných cementem, polymerem nebo kombinací obou. Kovové pruhy často rozbíjejí části nebo mění barvu nebo materiál ve vzoru. Po vytvrzení se vybrousí a vyleští, aby se dosáhlo jednotné povrchové textury.

Neobvyklé nástěnné nástěnné malby se snadnou instalací

Tento charakteristický syntetický kámen dává každému interiéru neobvyklý a bohatý vzhled, takže pokud chcete získat neobvyklý efekt, vyzkoušejte naše tapety s jeho motivem a uvidíte, že každý interiér může vypadat jedinečně. Naše tapety dodají nádech barvy a budou dokonale ladit s jakýmkoli dekorem. Naše tapety můžete použít na našich originálních a inovativních samolepících tapetách MagicStick. Pokud hledáte snadné řešení, jak změnit vzhled svých stěn a výzdoby pokojů, jste na správném místě! Naše tapety se instalují velmi snadno a lze je v případě potřeby snadno odstranit a přesunout jinam!