Fototapety sovy

Prostřednictvím odkazů na popkulturu, takových jako je Medvídek Pú, a prostřednictvím folklóru, všichni si spojujeme sovy s moudrostí. Ale místo intelektuální moudrosti jsou sovy spojovány s moudrostí duše. Sova je symbolem hlubokého spojení s moudrostí a intuitivním poznáním. Význam sovy souvisí také se změnou nebo přechodem. Znamená blížící se událost, která ovlivní váš život.

Fototapety sovy
Fototapety sovy

Fototapety s motivem sovy

Sovy jsou často považovány za tajemná zvířata, hlavně proto, že mnoho sov je výhradně nočních a lidé vždy věřili, že noc je plná tajemství a neznámá. Sovy žijí v temnotě, která zahrnuje magii, tajemství a starověké moudrosti. Noc je spojena s měsícem, s nímž také působí na symboliku sovy. Díky tomu se stává symbolem ženskosti a plodnosti spolu s lunárními cykly obnovy. Dokonce i mytologie odkazuje na tuto moudrost a ženskost sovy. Sova byla symbolem Atény, bohyně moudrosti a strategie, než Řekové dali svému panteonu lidské postavy. Póníové a Siouxové pohlíželi na sovu jako posla prvního ze všech zlých tvorů: Unktehiho. Zatímco kmen Lakota měl „Společnost sovy“, ve které válečníci bojovali především v noci a malovali si tmavé kruhy kolem očí, protože věřili, že jim to umožní vidět ve tmě.

Okouzlující dekorace ideální pro dětský pokoj

Jak můžete vidět, jedná se o stvoření s mnoha rozpory, a proto jsme se rozhodli je oslavit vytvořením řady tapet se znázorněním různých sov, a to tak, aby každé její provedení bylo zde zohledněno. V naší kolekci tapet s motivem sovy najdete jemné pastelové sovy obklopené atributy lesu, které se budou skvěle hodit do dětského pokoje. Barevné a vtipné sovičky budou ladit jak v dětském pokoji, tak i v pokoji teenagerovi, který přistupuje k životu s náhledem. Tapety s krásně zdobenými sovami budou ideální dekorací každé místnosti, ať už se jedná o obývací pokoje, knihovny či kanceláře.