Fototapety mušličky

Tapeta ve tvaru mušličky je oblíbenou volbou pro dívčí interiéry, protože připomíná mušle, a dokonce i ocas mořské panny, ale hodí se do jakéhokoli interiéru v klasickém a světlém stylu. Naše tapety mušličky jsou vyrobeny ze samolepicích a tradičních materiálů, a většinu návrhů lze přizpůsobit a dosáhnout tak dokonalý vzhled místnosti!

Fototapety mušličky
Mušličky [výsledků: 38]
Fototapety mušličky

Mořské klima ve vašem interiéru

Ve starověku hřebenatky a jiné zavěšené mušle symbolizovaly ženskost. Na vnější straně může skořepina symbolizovat ochranu a péči a vnitřně „dřímající životní sílu na Zemi“. Mnoho obrazů Venuše, římské bohyně lásky a plodnosti, obsahovalo na obrazu skořápku mušle, pro její identifikaci. To je patrné na klasicky inspirovaném obraze Botticelliho pocházejícím z 15. století – Narození Venuše. Jedna z legend Cesty svatého Jakuba říká, že cesta byla vnímána jako jakási pouť plodnosti, která se uskutečnila, když chtěl mladý pár porodit potomky. Panuje přesvědčení, že skořápka hřebenatky byly původně nošena pohany jako symbol plodnosti. Případně hřebenatka připomíná zapadající slunce, které bylo předmětem předkřesťanských keltských rituálů v této oblasti.

Fototapety s mušličkami – ideální pro moderní interiéry

Jinými slovy, předkřesťanské kořeny Cesty svatého Jakuba byly keltskou cestou smrti na západ směrem k zapadajícímu slunci končící na konci světa. Proto stojí za to pohledět na tapetu se vzorem mušle jako na něco výjimečného. Naše tapety dodají nádech barvy a dokonale zapadnou do každého typu uspořádání. Naši tapetu můžete použít na našich originálních a inovativních samolepicích tapetách v systému MagicStick. Pokud hledáte snadné řešení, které změní vzhled stěn a výzdobu pokoje, jste na správném místě! Naše tapety se velmi snadno instalují, a v případě potřeby je lze snadno odstranit a přemístit na jiné místo!