Minimalistické fototapety

Minimalismus je designový přístup, který se vyznačuje strohostí a lakoničností ve výzdobě. Tohoto je dosaženo především použitím funkčního nábytku a interiérových předmětů, geometrických tvarů a kombinací obvykle ne více než dvou základních barev. Minimalistické interiéry jsou obvykle kompaktní, černé nebo šedé a mají přísný geometrický tvar.

Minimalistické fototapety
Minimalistické [výsledků: 37]
Minimalistické fototapety

Krásné fototapety v minimalistickém stylu

Interiér pokoje ve stylu minimalismu je ideální pro ty, kteří jsou unaveni okázalostí a touží po elegantní jednoduchosti. Chcete-li to udělat, měli byste se vzdát extravagantní výzdoby a nefunkčního nábytku. V minimalistických pokojích převládá prostornost a velké množství světla. Minimalistický styl při navrhování bytů se zaměřuje na prostor a zároveň zůstává útulný a atraktivní. Zvažte, jaký nábytek můžete odstranit z bytu, aniž byste se vzdali pohodlí. Zvolte několik prvků jednoduchého, stručného tvaru. Na stole a površích ponechávejte pouze funkční předměty. Pokud správně vyberete všechny detaily výzdoby, výsledkem bude pokoj, kde je spousta prostoru, světla a vzduchu. To však není vše. K vytvoření celkového dojmu potřebujete ideální zeď.

Minimalismus – prvek moderní výzdoby

Výběrem našich minimalistických tapet máte řešení připravena okamžitě! Tapety napodobující strukturu betonu nebo mramoru, jednoduché geometrické tvary v kontrastních barvách – to je vše, co potřebujete. Naše tapety nabízíme ve dvou technologiích – klasické lepené tapety a v technologii MagicStick, která umožňuje tapetu odlepit a přemístit ji na jiné místo. Díky tomu můžete svou tapetu vzít na jakékoli jiné místo, dokonce i když se přestěhujete do jiného bytu. Proto neváhejte a objednejte si již dnes nevšední tapetu, která uchvátí všechny tvé známé!