Fototapety jelení

Jelen, který je v mnoha tradicích spojován s laskavostí, jemností a vlídností, je tak či onak zvířetem spojeným s bohy a svatostí. Jedním z důvodů mohou být jeho fyzické vlastnosti – pohled, hbitost, rychlost a parohy, které inspirují tyto hodnoty a symboly v představivosti člověka a jeho metaforické povaze.

Fototapety jelení
Jeleni [výsledků: 23]
Fototapety jelení

Vneste do svého pokoje harmonii a štěstí s tapetami s motivem jelenů

V křesťanské představivosti je jelen symbolem zbožnosti, oddanosti a zájmu Boha o své děti: lidi. V keltské tradici existovaly dva aspekty jelena: ženský prvek, nazývaný gaelsky Eilidem, a Damh, mužský prvek. Pro domorodé kmeny Severní Ameriky byl jelen poslem, zvířetem moci a totemem představujícím citlivost, intuici a dobrotu. V buddhismu jelen symbolizuje harmonii, štěstí, mír a dlouhověkost. Existují také tibetské legendy, ve kterých jeleni pomáhají mužům řešit problémy. Proto jsme se rozhodli vytvořit řadu tapet s motivem jelenů. Tím, že je pozvete k vám domů, přinesete spolu s nimi štěstí a prosperitu.

Ve kterém pokoji se fototapeta s jelenem osvědčí nejlépe?

Také jsme se postarali o to, aby si mezi našimi tapetami každý mohl najít něco vhodného pro sebe. Proto nabízíme tapety v jeleny v pastelových a jemných barvách s prvky lesu – ideální do dětského pokoje nebo prostoru pro ženy. Realističtější reprezentace jelenů bude naopak dobře fungovat v místnostech ve venkovském nebo skandinávském stylu. Přidáním interiéru tepla a navozením klimatu, které bude spojován s podzimní procházkou v lese. Zatímco minimalistické ztvárnění jelenů – jejich obrysů v kontrastní černé na bílém pozadí se bude hodit do moderních bytů a pánských prostorů. Pro ty, kteří přistupují k životu s odstupem, nabízíme žertovné vyobrazení jelena v komiksovém stylu.