Fototapety pomeranče

Jedinečné a zábavné tapety s motivem pomerančů pomohou oživit interiér a jemná, jednotná pozadí opravdu umožňují jim nadskočit a vytvořit WOW efekt! Kombinace teplé barvy pomerančů a tmavého nábytku je rozhodně dobrou volbou pro interiér, pokud chcete vytvořit teplé a přátelské prostředí, a pomeranče určitě povzbudí radostnou atmosféru, ať už jsou kdekoli.

Fototapety pomeranče
Fototapety pomeranče

Stimulujte smysly - vyzdobte interiér tapetou s pomeranči

Oranžová kombinuje energii červené a štěstí žluté. Je spojena s radostí, sluncem a tropy. Oranžová představuje nadšení, fascinace, štěstí, kreativitu, odhodlání, přitažlivost, úspěch, povzbuzení a stimulaci. Pro lidské oko je oranžová velmi horká, takže působí hřejivě. Oranžová nicméně není tak agresivní jako červená. Oranžová barva zvyšuje přísun kyslíku do mozku, má stimulační účinek a stimuluje duševní činnost. To je mezi mladými lidmi velmi přijímané, takže tapety s oranžovou tématikou jsou ideální pro pokoje teenagerů. Citrusově oranžová barva je spojena se zdravým jídlem a stimuluje chuť k jídlu, a proto bude perfektní v kuchyni nebo v jídelně. Vytlačte ze svého interiéru co nejvíce energie!

 

Oranžová má velmi dobrou viditelnost, takže ji můžete použít k upoutání pozornosti a zdůraznění nejdůležitějších prvků vašeho bytu. Naše tapety dodají nádech barvy a budou dokonale ladit s jakýmkoli dekorem. Naše tapety můžete použít na našich originálních a inovativních samolepících tapetách MagicStick. Pokud hledáte snadné řešení, jak změnit vzhled svých stěn a výzdoby pokojů, jste na správném místě! Naše tapety se instalují velmi snadno a lze je v případě potřeby snadno odstranit a přesunout jinam!