Fototapety s motivem louky

Louka plná květin připomíná bezstarostné období dětství, kdy jste na ni mohli sbírat květiny a uplést věneček, zahrát si fotbal nebo jen celý den ležet na dece a číst knihu. Proto při pohledu na ni jsme nostalgičtí, ale také optimističtí. Protože každý den můžeme usilovat o štěstí.

Fototapety s motivem louky
Louka [výsledků: 246]
Fototapety s motivem louky

Nadčasová nástěnná dekorace s loukou

Tapety s motivem květin vnášejí do našeho bytu pocit štěstí a bezstarostnosti. Květinová louka bude dokonalým doplňkem obývacího pokoje, který je centrem našeho života a odpočinku. Jak realistická tapeta zobrazující louku v celé její kráse, tak i symbolicky jako kytice květin vyrůstajících z podlahy, nám umožní denně přenášet vzpomínky do této bezstarostné doby. Opět si budeme moci přečíst knihu mezi květinami a zapomenout na strasti každodenního života. Kdežto jemné květinové kompozice skvěle zapadnou do ložnice, kde si s nimi budeme moci odpočinout a relaxovat před spaním. Pozoruhodné jsou také tapety s květinami vzorovanými na starých herbářích, a to jako skica nakreslená tužkou, která perfektně zapadne do minimalistického stylu i domů v anglickém stylu.

Buďte blíže přírodě

Kdežto tapety s opakujícím se květinovým motivem budou ideálním doplňkem do dětského pokoje. Tímto způsobem do něj zavedeme harmonii nezbytnou pro správný vývoj dítěte. Také mnoho teenagerů potěší jemný pastelový motiv květin boho či etnických květin. A fotorealistické květinové tapety vytvářející kompozice na celou stěnu budou skvěle fungovat ve studio bytech. Zde je uvidíte ze všech možných bodů a vytvoří místo, kde se bude nacházet srdce domova, kde si budete moci odpočinout nebo se setkat s hosty, kterým budete moci darovat část vašeho štěstí.