Fototapety do ložnice

Ložnice je druhá po koupelně nejnáročnější místnost v celém domě. Každý, kdo plánuje změnit ložnici, sní o velké manželské posteli a pohodlné matraci. Samozřejmě, že dobrý odpočinek je základem našeho každodenního fungování, ale jak vyzdobit ložnici tak, aby byla krásná a funkční zároveň?

Fototapety do ložnice
Barva
Styl
Minimalistický
Klasický
Barokní
Francouzština
Eklektický
Abstraktní
Angličtina
Skandinávský
Moderní
Viktoriánský
zobrazit všechny
Rustikální
Moderní
Provensálský
Japonský
Průmyslový
Etnický
Koloniální
Orientální
Venkovský
Ložnice [výsledků: 1807]
Fototapety do ložnice

Použijte světlé barvy a pastelové doplňky, abyste docílili jemnosti a rafinovanosti

V sezóně jaro/ léto 2021 budou v ložnicích vládnout květiny. Obrovské akvarelové pupeny růží a pivoněk a malé, drobné květinové vzory na stěnách udělají dobrou práci. V této sezóně je ložnice ženou, tajemnou, jemnou a rafinovanou, která když vás pustí dovnitř a poodhrnuje závěs hluboce skrývaného tajemství. Ložnice ve stylu boho mají obrovský potenciál, který stojí za to použít při rozhodování o osvěžení interiéru. Rafinovanost a jemnost v kombinaci s květinami jsou vynikající kombinací jak pro ložnici dospívající dívky, tak i pro manželskou ložnici. Ještě donedávna skandinávský styl vládl všem interiérům. Nyní se tento trend pohybuje směrem k éterické jemnosti boho stylu.

Bílá v kombinaci s květinami vytváří náladu

Strohá, skandinávská bílá se výborně hodí do kuchyně či obývacího pokoje. Ložnice je místem, kde nejen spíme, ale také sníme a budujeme vztahy. Sterilní atmosféra nepřispívá budování romantické nálady a zahlcuje interiér. Samozřejmě se nemusíte zcela vzdát bílé. Jen ji stačí zateplit vhodnými doplňky. V této sezóně to budou květiny. Fialové, purpurové, krémové nebo pastelové pupeny květin jsou krásnou dekorací, která dodá interiéru jemnosti.

Takové motivy lze nalézt na samolepicích nástěnných krajinomalbách, které jsou nejen módní, ale i originální. Kromě květinových dekorací fungují v ložnicích dobře živé rostliny, jako jsou orchideje, kvetoucí kaktusy a laskavce. Pokud nemáte rádi živé rostliny, vyberte si sukulenty, které oživí prostor šťavnatou zelení.

Vykouzlete májovou louku na vlastní zdi

Květen je nejkrásnějším měsícem v roce, ve kterém se příroda probouzí k životu a rozkvétá plná barev na lesních paloučcích. Polní květiny jsou nejkrásnějším darem přírody, i když jsou křehké a nestálé. Květnové louky nás inspirovaly k vytvoření samolepicích tapet s motivem malých květin a trav v různých barevných odstínech. Toto je naše poklona matce přírodě, která pro nás vykouzlila nejkrásnější dekorace. Naše květiny rychle nezvadnou. Proto stojí za to použít samolepicí tapety s motivem louky k výzdobě ložnice. Taková kompozice oživí interiér, využije jeho jemný charakter a umožní, aby vůně květnových květin zůstala s vámi po velmi dlouhou dobu. Odnímatelná tapeta se dobře osvědčí jak v malých ložnicích, tak i v těch velkých. Pokud chcete, aby tapeta dobře držela, ujistěte se, že základní barva neobsahuje latex a akryl. Instalace vám nebude trvat déle než 30 minut a efekt vás potěší po dlouhou dobu. Osvěžte svou ložnici ještě dnes a dodejte jí jedinečnou záři.