Fototapety ptáci

Ptáci jsou dokonalým symbolem svobody a perspektivy. Protože létají vysoko do nebe. Jsou jako poslové světla – často nám říkají, že jsou posly bohů, kteří zajišťují lidem most mezi každodenním a duchovním životem. Možná proto Antikové vyvinuli ornitiomanii, neboli umění věštění pozorováním ptáků podle druhů, barvy a pohybu ptáka. 

Fototapety ptáci
Ptáci [výsledků: 181]
Fototapety ptáci

Tapeta s motivem ptáků

Ptáci jsou kolem lidí odjakživa. Pamatujete na toho ptáka, co přinesl větev do Noemovy archy? Ptáci odrážejí silnou symboliku. Povzbuzují nás, abychom si stanovili vysoké cíle a dosáhli svých cílů, navzdory výzvám, kterým čelíme, když se honíme za těmito sny. Mohou být také motivací k ještě hlubšímu prohloubení duchovnosti. Stejně jako hinduistická víra týkající se psů jako poslů z podzemního světa jsou ptáci uznáváni jako velvyslanci duchovního světa. Ztělesňují mír, obrácení, svobodu a sílu. Někteří ptáci mohou představovat dobrá znamení, někteří bohužel ne. Proto jsme při výběru vhodného motivu pro naše tapety zkontrolovali, kteří ptáci přinášejí štěstí.

Zbavte se nudy – ozdobte místnost fototapetou s ptáky

Naše tapety ukazují širokou škálu ptáků v různých stylech, což je důvod, proč si zde každý najde něco vhodného pro sebe. V nabídce máme totiž tapety s fotorealistickým vyobrazením ptáků v životní velikosti, které budou skvěle fungovat jako dekorace obývacího pokoje. Máme jemné tapety s ptáky v pastelových barvách a s jemně nakreslenou čárou, která se perfektně hodí do dětských pokojů, stejně jako tapety s etnickými vzory ptáků, které perfektně zapadají do interiérů ve venkovském nebo v anglickém stylu. Na druhou stranu jednoduché – kontrastní tapety s peřím dokonale doplní minimalistické a moderní interiéry. Nechybí zde také intenzivní a barevné tapety s motivem ptáků v boho stylu a také jemné a tlumenější tapety s vyobrazením ptáků v klasickém japonském stylu, které se osvědčí v neutrálních a ženských prostorách.