Fototapety retro

Změňte vzhled svého obytného prostoru s našimi vzory tapet v antickém a retro stylu. V kombinaci s výraznými odstíny modré, červené a zelené a mistrovsky zpracovanými detaily jsou tyto tapety malým uměleckým dílem. Pro dosažení moderního výrazu v tradičním stylu použijte tuto poutavou tapetu jako dokončovací prvek jedné ze stěn.

Fototapety retro
Retro [výsledků: 56]
Fototapety retro

Retro tapeta – vždy v módě

Vydej se na výlet v čase a prozkoumej naši širokou škálu tapet v retro stylu, které dodají vašemu domovu zajímavý nádech. Pokud hledáte něco neobvyklého pro váš interiér, naše kolekce tapet v retro stylu je obzvlášť vhodná pro navození klasického a překvapivého vzhledu. Od starobylých amerických restaurací, historických map světa až po silniční legendy vytvářejí naše ilustrace ve stylu retro elegantní a výjimečné zařízení pokoje, které nikdy nevyjde z módy. Naše řada tapet ve stylu retro je také vhodná pro přidání doteku sofistikovanosti do místnosti v pánské kanceláři nebo kanceláři. Sépiové odstíny, které jsou zvláště spojovány s monochromatickými fotografiemi z 19. a počátku 20. století, se sladí s každým typem uspořádání a budou perfektní v kancelářích, obývacích pokojích nebo na zdech ložnic.

Tapeta ve stylu retro pro stylizované interiéry

Naše tapety dodají nádech barvy a dokonale zapadnou do každého typu uspořádání. Naši tapetu ve stylu retro můžete použít na našich originálních a inovativních samolepicích tapetách v systému MagicStick. Pokud hledáte snadné řešení, které změní vzhled stěn a výzdobu pokoje, jste na správném místě! Naše tapety se velmi snadno instalují, a v případě potřeby je lze snadno odstranit a přemístit na jiné místo!