Skandinávské fototapety

Vyznačuje se především jednoduchostí, světlými barvami a do značné míry odkazuje na přírodu. Skandinávci se každý den obklopují tím, co mohou najít ve svém okolí. Barva, která zde vládne, je bílá. Navzdory všudypřítomné bílé je to spíše chladný styl. V interiérech jsou velmi často kachlová kamna nebo krby.

Skandinávské fototapety
Skandinávské [výsledků: 28]
Skandinávské fototapety

Jemné skandinávské fototapety

Skandinávské tapety získaly popularitu v posledních několika letech, protože trend Scandi dobyl svět interiérové architektury. Skandinávský design je známý svou minimalistickou estetikou, která se objevila ve 30. letech v Dánsku, Finsku, na Islandu, v Norsku a Švédsku. Interiéry inspirované touto estetikou často obsahují mnoho bílé, chladné modré a šedé. Právě zde je skandinávská tapeta skvělou volbou, kterou lze později doplnit jemnými a elegantními tkaninami a teplým dřevem pro skříně a nábytek. Hlavním principem navrhování severského trendu je „méně je více“, a proto je skandinávská tapeta fantastickým způsobem, jak ukázat rafinovaný designový vkus, aniž byste to přeháněli. Pokud jde o skandinávský styl, vždy si vybírejte jemné namísto velkých a odvážných vzorů a barev.

Módní tapety ve skandinávském stylu

Elegantní a jemné vzory v chladných odstínech jsou nejlepším způsobem, jak ponechat zbytek prostoru pro veškeré uspořádání a nábytek. Severský styl je „tichým držitelem“ designových trendů. Nabízí domovům klidnou, ale sofistikovanou atmosféru. Naše tapety nabízíme ve dvou technologiích – klasické lepené tapety a v technologii MagicStick, která umožňuje tapetu odlepit a přemístit ji na jiné místo. Díky tomu můžete svou tapetu vzít na jakékoli jiné místo, dokonce i když se přestěhujete do jiného bytu. Proto neváhejte a objednejte si již dnes nevšední tapetu, která uchvátí všechny tvé známé!