Fototapety s kapradinami

Starověká kapradina má historii bohatou na symboliku. Kapradiny byly považovány za symbol úspěchu nových milenců. Kapradina také symbolizuje věčné mládí. Pro Maory z Nového Zélandu je kapradina novým životem a novými začátky, zatímco pro Japonce kapradina symbolizuje rodinu a naději pro budoucí generace. Podle viktoriánské květinové řeči kapradiny symbolizovaly pokoru a upřímnost.

Fototapety s kapradinami
Kapradiny [výsledků: 106]
Fototapety s kapradinami

Tapeta s motivem kapradiny

Kapradiny jsou velmi zajímavou rostlinou, která vyniká od ostatních a vypadá skvěle. Bývalí Slované věřili, že kapradina kvete jednou ročně, ve svatojanskou noc, a ten, kdo najde její květinu, obdrží štěstí a bohatství. Dnes, když někomu dáte kapradinu jako dárek, máte dojem, že v ní je důvěra, přístřeší, bohatství a dokonce i štěstí. Je to skvělá rostlina a stojí za to jí dát někomu, na kom vám opravdu záleží. Proto stojí za to obklopovat se kapradinami, protože nám přinesou štěstí a zajistí prosperitu. Pokud jste však osoba, která nevěří ve vaše zahradnické dovednosti, rozhodněte se pro tapetu s motivem kapradiny, která bude nejen krásným doplňkem interiéru, ale také ovlivní váš život.

Jedinečné vzory tapet s kapradinami

V naší nabídce najdete jedinečné vzory s tapet s kapradinami. Mezi nimi jsou i ty s opakujícím se motivem, který bude mít uklidňující a utišující účinek. Perfektně se hodí do dětského pokoje, zejména ty v tlumených pastelových barvách a s lesními motivy. Intenzivní – realistické obrazy kapradiny však dokonale zapadnou do boho stylu a do typického ženského prostoru. Díky ním se budete moci každý den obklopit nádhernými rostlinami. A kontrastní bíločerné tapety s motivem kapradinových listů skvěle zapadnou do minimalistických a moderních bytů, do kterých vdechnou jemný půvab a zmírní strohý prostor. V naší nabídce si každý najde něco pro sebe. Doporučujeme proto si pořídit tapetu s kapradinami, abyste si dnes přinesli štěstí.