Fototapety do kanceláře

V dnešní době je práce na dálku skutečným luxusem. Ne všichni si můžeme dovolit tichou práci, a to hlavně kvůli dětem doma, které vyžadují neustálou péči. Stojí však za to, pokud je to možné, zajistit si prostor pro práci na dálku. Někdy stačí mírně změnit obývací pokoj nebo kuchyň, abyste získali prostor pro notebook.

Fototapety do kanceláře
Barva
Styl
Francouzština
Eklektický
Abstraktní
Angličtina
Skandinávský
Moderní
Viktoriánský
Rustikální
Moderní
Provensálský
zobrazit všechny
Japonský
Průmyslový
Etnický
Koloniální
Orientální
Venkovský
Minimalistický
Klasický
Barokní
Kancelář [výsledků: 1079]
Fototapety do kanceláře

Jak uspořádat místo pro práci na dálku?

Pokud si můžete dovolit pracovnu – jste opravdu klikaři. Prostě za sebou zavřete dveře a soustředíte se na svou práci. Pokud však nemáte další pokoj, pak si zařiďte obývací pokoj nebo kuchyň a vyhraďte místo pro pohodlné křeslo a notebook. Ať už pracujete v kanceláři nebo v kuchyni, existuje několik pravidel, která je třeba mít na paměti. Především se nechte obklopit zelení, která poskytuje úlevu unaveným očím. Práce na dálku ovlivňuje produktivitu, pracujeme více a děláme si méně přestávek, a to má rozhodně negativní dopad na zrak. Stojí za to investovat do živých rostlin s rozsáhlými zelenými listy a přilepit na zeď samolepicí tapetu s motivem džungle. Pokud jste někdy snili o domácí džungli, kancelář je pro to přímo stvořená. Čím více je zeleně, tím lépe! Za druhé, pohodlná židle. Sedíme více, naše záda trpí víc. Stojí za to se o ně postarat a častěji si udělat přestávky, ale především investovat do pohodlné židle určené pro práci. Za třetí, stanovit si hranice. Určení hranic mezi pracovištěm a zbytkem domu je velmi důležité. V případě kanceláře řeší problém zavření dveří. Při oddělování pracovního prostoru od denní části kuchyně nebo obývacího pokoje ji nezapomeňte oddělit od zbytku místnosti, ať už prostřednictvím závěsu nebo paravánu.

Kancelář doma – největší nevýhoda nebo výhoda?

Práce z domova je rozhodně obtížné umění. Ne každý dokáže oddělit domov od práce, a proto jsme často unavení a bezesní. Někdy je zde také další práce. Na jedné straně je práce na dálku pohodlná. Pracujete v bezpečném a známém prostoru, sami si organizujete svůj den. Na druhou stranu, po dlouhém období takového fungování se hranice mezi „domovem“ a „kanceláří“ začínají rozmazávat, což může způsobit stres a frustraci. Jak se s tím vypořádat? Určení prostoru pouze pro práci. Odnímatelná tapeta s motivem rostlin se perfektně osvědčí, a to jako dekorativní prvek a uklidňující zrak, tak i jemný prvek oddělující domov od pracoviště. Využijte toho, že pracujete z domova a obklopujete se relaxačními předměty. Nezapomeňte také na jemnou a relaxační hudbu a cvičení. Jóga a meditace budou v této roli fungovat velmi dobře. Každou hodinu si udělejte přestávku a podívejte se na zeleň za oknem. Choďte na krátké procházky. Při zařizování domácí kanceláře nezapomeňte, že je určena pro vaši koncentraci, kreativitu a pohodlí.