Fototapety plástev medu

Včelí plástev – to je velké množství šestiúhelníkových prizmatických voskových buněk postavených medonosným včelami v jejich hnízdech, aby pojmuly jejich larvy a zásoby medu a pylu. Je extrémně symetrická a ideální. Skládá se z dokonale rovnoměrných šestiúhelníků, které vytvářejí úžasný a fascinující vzor.

Fototapety plástev medu
Včelí plástev [výsledků: 30]
Fototapety plástev medu

Stylová fototapeta s voštinou

Díky úžasné šestihranné struktuře plástve je poutavý a poutavý. Díky teplým barvám a zajímavé geometrii bude stěna s voštinovou tapetou dokonalým a všestranným doplňkem každé místnosti. Voštinový vzor dodá vaší stěně jedinečnou texturu, která je vizuálně přitažlivá a příjemná. Jednoduché uspořádání takové tapety umožňuje použití v každé místnosti, od ložnice, přes obývací pokoj, až po kuchyň a dětský pokoj. Bude také skvěle fungovat v jakémkoli stylu - klasickém i minimalistickém - pak stojí za výběr tapet v tlumených barvách i v teplém venkovském stylu - zde si můžete vybláznit výběr tapet v teplém, nomen omenovém, medovém odstínu.

Změňte interiér díky úžasné šestihranné struktuře

Skvěle poslouží také ve studii nebo kanceláři, protože zírání na nekonečný vzor zvyšuje kreativitu a koncentraci, díky čemuž nebudou během práce rušit žádné zbytečné akcenty. Naše tapety nabízíme ve dvou technologiích - klasické lepené tapety a technologie MagicStick, která vám umožní tapetu odlepit a přesunout na jiné místo. Díky tomu si tapetu můžete vzít kamkoli jinde, a to i při změně bytu. Proto neváhejte a objednejte si dnes neobvyklou tapetu, která zaujme všechny vaše přátele!