fototapety kaktus

Když slyšíte kaktus, vidíte charakteristický obrys, kdy vás okamžitě napadne Mexiko a bezmezné pouště Arizony. Kaktusy jsou však celá rodina sukulentů, která kombinuje téměř dva tisíce různých druhů! Liší se od sebe velikostí, tvarem a barvou. A co víc, vyskytující se v celé Jižní Americe, většině Severní Ameriky a... V Africe!

fototapety kaktus
Kaktusy [výsledků: 81]
fototapety kaktus

Tapety s kaktusy – nejen jeden vzor

Naše tapety inspirované celou kaktusovou rodinou se nezaměřují pouze na jeden – nejčastěji spojovaný vzor, právě naopak! Plnými doušky jsme čerpali z každého možného druhu. Díky tomu mezi našimi tapetami najdete ty s jemnými pastelovými kaktusy v komiksovém provedení, který bude skvěle fungovat v dětských pokojích. Jejich jemné barvy nezahltí dítě a jemná linie dodá interiéru příjemný charakter. Nabízíme také tapety inspirované etnickými vzory kombinující kaktusové motivy a mexickou víru nebo indiánských kmenových znaků, které budou skvěle fungovat v interiéru inspirovaném právě etnickým stylem. Pro ty však, kteří milují boho styl doporučujeme tapety inspirované kvetoucími kaktusy, zobrazujícími realisticky vyobrazené kaktusové květy.

Tapety s kaktusy – opakující se motivy

Mezi našimi tapetami máme jak tapety s opakujícími se motivy, které na celé stěně tvoří jednotný vzor. Jedná se o klasické řešení, které bude fungovat v každém interiéru. Pro lidi, kteří dávají přednost neobvyklému řešení, však doporučujeme tapety, které vytvářejí jeden jedinečný obraz bez opakování. To dodá každému interiéru neobvyklý a poutavý vzhled. Tapety s kaktusy v naší kolekci jsou ve dvou barevných provedeních: světlých, rozjasňujících interiéry, a klimaticky tmavých a kontrastních.