Fototapety imitující beton

Beton se může na první pohled zdát chladný a nepříjemný, je však schopen vytvořit úžasný efekt, který doplní jakýkoli interiér. Samotná pokládka betonu je však extrémně obtížná. Proto jsme se rozhodli rekonstruovat nejkrásnější možnosti použití architektonického betonu na našich tapetách, abyste si mohli vychutnat jeho krásu již během několika okamžiků.

Fototapety imitující beton
Beton [výsledků: 14]
Fototapety imitující beton

Fototapety v betonových, strohých odstínech

V naší nabídce najdete úžasné tapety s využitím vzoru architektonického betonového vzoru, který vytváří úžasnou mramorovou mozaiku vyplněnou barvami šedi, modré a zeleně. Takové tapety se dokonale hodí do moderních, loftových a minimalistických bytů. Na druhou stranu osobitá tapeta s motivem špinavého betonu, potřísněná barvou, se bude skvěle hodit do interiérů, kde žijí lidé s uměleckou duší, s protože budou odrážet jejich nezvyklou povahu. Taková tapeta bude krásně fungovat jak v obývacím pokoji, kanceláři či pracovně. Na druhou stranu budou tapety se surovým betonem obohacené o architektonické prvky převzaté přímo ze skicáků architekta... budou fungovat přímo u něj.

Originální tapety s motivem a barvou betonu

Fototapety s motivem betonu budou ideálním doplňkem architektonické kanceláře, které přitáhnou zrak zákazníků a na dlouhou dobu jim zapadnou do paměti. Naše tapety nabízíme ve dvou technologiích – klasické lepené tapety a v technologii MagicStick, která umožňuje tapetu odlepit a přemístit ji na jiné místo. Díky tomu můžete svou tapetu vzít na jakékoli jiné místo, dokonce i když se přestěhujete do jiného bytu. Proto neváhejte a objednejte si již dnes nevšední tapetu, která uchvátí všechny tvé známé!