Fototapety do dětského pokoje

Dětský pokoj je výzvou pro každého rodiče. Dá dost námahy, pokud chceme vybrat taková dekoratérská řešení, která potěší dítě a jsou funkční pro všechny. Na co se zaměřit při výběru nábytku a dekorací do dětského pokoje? Na funkčnost především. Pokud je vaše dítě stále ve školce, je dobré zajistit snadný přístup ke každému místu v místnosti.

Fototapety do dětského pokoje
Barva
Styl
Japonský
Průmyslový
Etnický
Koloniální
Orientální
Venkovský
Minimalistický
Klasický
Barokní
Abstraktní
zobrazit všechny
Francouzština
Eklektický
Angličtina
Skandinávský
Moderní
Viktoriánský
Provensálský
Rustikální
Moderní
Dětský pokoj [výsledků: 888]
Fototapety do dětského pokoje

Dětský pokoj – bezpečnost a pohodlí na prvním místě

Když je dítě malé, je dobré si vybrat nábytek, který nezabírá místo a poskytne dítěti bezpečné a pohodlné fungování. Postýlka by měla být přizpůsobena věku a potřebám dítěte, židlička a stůl umístěné tak, aby je přirozené světlo osvětlovalo co nejdéle. Skříně a komody by měly mít speciální pojistky, aby dítě samo nemohlo otevřít zásuvky a skříně. Malé děti jsou velmi zvědavé, zajímají se o svět, těžko budou sedět v klidu. Pokud chcete si trochu oddechnout a mít trochu času pro sebe, vsaďte na bezpečnost a pohodlí při výběru nábytku do dětském pokoje.

Jaké dekorace se nejlépe osvědčí v pokoji malých dětí? Zcela jistě takové, které budou trvanlivé, odolné vůči nečistotám a roztržení a snadno instalovatelné. Takové dekorace budou sloužit vašemu dítěti po dlouhou dobu a zároveň budou skvělou výzdobou interiéru.

 

Samolepicí tapety – moderní a módní interiérová dekorace

Odnímatelné fototapety jsou něčím, co si zamilují nejen děti, ale i rodiče. Nevyžadují speciální přípravu stěny, postačí je přilepit na hladký, čistý povrch a jemně vyhladit, abychom je zbavili vzduchových bublin. Už žádné lepidlo, špinavé ruce a všechno kolem. Navíc se taková dekorace osvědčí jak v případě kojence, tak i dítěte školního věku. Jak je známo, děti rády poznají svět vlastníma rukama, což znamená spoustu otisků na nábytku a stěnách. Odnímatelné tapety jsou vyrobeny z materiálu odolného vůči nečistotám a prachu, který stačí čas od času otřít vlhkým hadříkem. Je to rychlý a pohodlný způsob, jak udržovat čistotu. Díky obrovskému výběru barev a motivů jsou fototapety den od dne stále atraktivnější. I když patříte k těm, kteří dlouho přemýšlejí o výběru dokonalého motivu, najdete něco, co si zamilujete na první pohled. Nádherné, velké, akvarelové květiny budou dobrým nápadem na dekoraci dívčích pokojů, které již od útlého věku budou obklopeny barevnými květinami. Skandinávská zvířata, dálnice a vesmírné galaxie jsou jedním z nejoblíbenějších motivů pro chlapecké pokoje. Odnímatelné tapety ušetří čas a úsilí a zkrátí dobu aplikace na 30 minut. Pokud se stane, že se tapeta začne odlepovat nebo se nechce přilepit ke stěně, ujistěte se, že základní barva stěny není pokryta akrylem a latexem a že samotná stěna je přizpůsobena. Při dodržení správných podmínek vytvoříte jedinečnou kompozici s relativně nízkým úsilím a časem.