Fototapety ibišek

Ibišek je rostlina pocházející z Číny a je často mylně nazývaná čínskou růží, a to kvůli kráse a stavbě květů. Květy ibišku, i když krásné, nevydrží dlouho. Samotný ibišek kvete několik měsíců, ale každý den ztrácí své krásné květiny. Věděli jste však, že se ibišku říká smolná květina?

Fototapety ibišek
Ibišek [výsledků: 60]
Fototapety ibišek

Vdechněte svému interiéru romantickou náladu

Jeho údajné přinášení smůly je spojeno s legendou o krásném ibišku rostoucím v jedné z nemocnic. Byl tak krásný, že si každý chtěl vzít jeho kousek s sebou. Proto byl v krátké době silně otrhán. Pak vedle něj jeden z členů ochranky pověsil plaketu, že tato rostlina přináší smůlu. Květina ožila, ale fáma se stále šířila. Dnes si však tuto fámu téměř nikdo nepamatuje. Proto je ibišek nyní považován za květinu pravé lásky a upřímnosti. Pokud chcete někomu ukázat, že ho upřímně a hluboce milujete, měli byste mu darovat ibišek. Proto stojí za to vybrat tapety s tímto motivem do ložnice, kde budou každý den posilovat lásku milenců a zároveň střežit jejich vzájemnou věrnost a upřímnost.

Rozjasněte interiér tapetou s ibiškem

V naší nabídce najdete jak tapety s motivem ibišku v realistické verzi, kde vytvářejí nádherné kytice květin, které vypadají jako živé exempláře, stejně jako tapety velmi symbolické, kde jsou květy naneseny jako náčrt na čistý list papíru. První verze bude skvěle fungovat v místnostech plných slunce, světlých a útulných a doplní celek. Druhá je naopak určena do minimalistických a moderních bytů, ve kterých jemně zavede nádech extravagance. A pro ty, kteří sní o vlastním domě se zahradou, doporučujeme tapety s květinovým motivem ve spodní části, které vytvářejí dojem kvetoucí zahrady.