Fototapety žirafy

Žirafa znamená majestátní krásu a královskou auru. Také je nazývána „jemným obrem Afriky“, symbolizuje milost, mír, individualitu, ochranu a komunikaci. Jemná žirafa s dlouhým krkem dosahujícím k nebesům symbolizuje schopnost dívat se do budoucnosti a získávat věci, které by normálně byly mimo dosah.

Fototapety žirafy
Žirafy [výsledků: 6]
Fototapety žirafy

Proč je fototapeta s motivem žirafy dobrý nápad?

Žirafy dorůstají až do výšky pěti a půl metru. Jedinou citlivostí žirafy je potřeba spustit hlavu, aby se mohla napít vodu. Naštěstí toto stvoření vydrží nedostatek vody déle než měsíc. V tomto ohledu se poselství žirafy stává moudrým využitím našich zdrojů a také udržováním nohou na zemi, aniž bychom ztratili vyšší perspektivu a pokyny. Zatímco žirafa nemůže vypadat hrozivě, jeden její rychlý kop může zabít dravce. Tímto způsobem chrání sebe a svoje mláďata. Tato dovednost dává žirafě další význam bezpečnosti a síly v případě potřeby. Žirafa neútočí bezdůvodně, ale když toto stvoření cítí nebezpečí, jedná s velkou silou. Proto jsme se při navrhování našich tapet s motivem zvířat rozhodli oslavit toto neobvyklé zvíře.

Vneste africké klima do interiéru

V naší kolekci jsou různé tapety s vyobrazením žirafy. Mezi nimi najdete krásné a plné živých barev tapety inspirované horkou Afrikou, které budou nádhernou ozdobou každé místnosti obývacího pokoje, ložnice a dokonce také koupelny! Do dětského pokoje doporučujeme jemnější tapety v tlumenějších barvách a s jemnější čárkou, která okamžitě přivodí tuto jemnou stránku povahy žirafy. Zatímco černobílé minimalistické tapety budou dobře fungovat v moderních bytech a v jednoduchém skandinávském stylu.