Skleněné obrazy vintage

Retro skleněné obrazy nikdy nevyjdou z módy. Odkazy na minulost jsou nadčasové a vždy v nás evokují nostalgii. Vintage styl lze jemně vnést do interiéru nebo se do něj 100% vrhnout, což vytváří místo téměř vyňaté z historické kroniky. Je to způsob, jak nejen vyzdobit byt, ale také jiný typ prostor.

Skleněné obrazy vintage
Vintage [výsledků: 10]
Skleněné obrazy vintage

Vintage - skleněné fotografie na zeď

Zájem o retro styl ukazuje, že si vážíme prvků minulosti, které přežily do naší doby. Dychtivě sáhneme po starodávném nábytku nebo nakupujeme starožitnosti v obchodech se starožitnostmi.
Vintage skleněné obrazy zajímavým způsobem kombinují tradici s moderností.
Zde najdete fotografie starých automobilů, každodenních scén a lidí oblečených v retro oblečení. Ve kterých místnostech jsou takové dekorativní obrázky nejlépe umístěny? Záleží na vaší kreativitě.

Skleněné obrázky v retro stylu

Je to zajímavá dekorace do obývacího pokoje, ložnice nebo pracovního prostoru. Fungují také dobře jako malé obrázky pro retro kuchyně. Vypadají skvěle se dřevem a jinými přírodními materiály. Tento typ stylingu v zařízeních služeb, např. Kavárnách nebo restauracích, je také populární. Skleněný obrázek s retro potiskem je zajímavou kombinací moderního a vintage. Určitě si to zákazníci všimnou.

Zkontrolujte také vintage obrazy na plátně.