Obrazy na plátně Vintage

Máme nápad na stylové obrazy do obývacího pokoje! Je to ročník, který nikdy nevyjde z módy. Inspirace minulostí byla vždy jedním ze způsobů, jak vyzdobit byt a uspořádat různé typy servisních prostor. Retro malba může přidat styl, eleganci a zdůraznit jedinečný charakter interiéru.

Obrazy na plátně Vintage
Vintage [výsledků: 10]
Obrazy na plátně Vintage

Retro styl doma

Mnoho lidí se rozhodne zařídit si svůj domov v retro stylu. Sáhnou po stylizovaném nábytku nebo starožitnostech se zajímavou historií. Vintage obrazy mohou zapadat do takového uspořádání, zdůrazňovat to a současně zavést poznámku modernosti. Tato plátna tištěná na plátně mají minimalistický tvar (plátno natažené přes rám, s potištěnými stranami) a zároveň odkazují na další tradiční prvky a dekorace, které se nacházejí v interiéru. Další možností jsou nástěnné obrázky v retro stylu. Mohou to být veterány ve správné scenérii, lidé v retro oblečení nebo každodenní scény. Umožňují na okamžik posunout oči představivosti do dob, kdy svět vypadal úplně jinak a řídil se jinými pravidly. Může vám uniknout doba, která se bohužel nevrátí. Je to také obrovský zdroj inspirace - v kostýmech, chování a uspořádání v domácím prostoru.

Dekorativní obrazy v retro stylu

Hodí se vintage styl pouze do obývacího pokoje? Jsme přesvědčeni, že tomu tak není. Obrázky pro retro kuchyně mohou také mít toto téma jako své hlavní téma. Vyberte odpovídající barvy a nechte místo, kde připravujete a jíte jídlo, vypadat výjimečně. Můžete vsadit pouze na malý obrázek, který jemně zdůrazní charakter interiéru. Další možností je maxi tisk, který bude hlavní dekorací v interiéru. V tomto případě je plátno obzvláště praktické, protože funguje dobře všude tam, kde je vlhkost a náchylnost ke znečištění. V případě potřeby jej jednoduše otřete vlhkým hadříkem. Můžete si být jisti, že barvy na plátně tím neutrpí. Pokud nevíte, jaký vzor použít, použijte grafiku v barvách, které ladí s barvami použitými při uspořádání kuchyně a jídelny. 

Zkontrolujte také SKLENĚNÉ OBRAZY VINTAGE.