Skleněné obrazy pop art

Obrázky ve stylu pop art jsou velmi expresivní. Charakteristické pro ně jsou kontrasty, výrazné barvy a motivy, které někdy přitahují pozornost. Skladby jsou jednoduché a snadno čitelné. Je to styl, který je mladý, protože se zrodil v polovině dvacátého století. Práce Andyho Warhola se staly trvalým prvkem popkultury.

Skleněné obrazy pop art
Pop Art [výsledků: 21]
Skleněné obrazy pop art

Pop Art - Andy Warhol a další tvůrci

Pop-artová malba stále přitahuje mnoho umělců. Umožňuje více interpretací stejného tématu - podobně jako to udělal Warhol s obrazem Marylin Monroe nebo plechovkou rajčatové polévky. Často uvidíme symboly popkultury známé všem, fragmenty komiksů a motivy převzaté z každodenního života. Skleněná pop art grafika je určitě skvělý nápad na výzdobu pokoje pro teenagery. Může to být nabídka pro fanoušky komiksů, ale také pro každého, kdo rád hraje se současnou kulturou. 

Módní obrazy ve stylu pop-art

Pop-art ho často kritizuje svým vlastním způsobem, protože Warholovým záměrem bylo právě kritizovat konzum a chování s ním spojené. Pop-art - skleněné obrazy, stejně jako ty, které jsou vytištěny na plátně, jsou také zajímavým způsobem, jak uspořádat servisní prostory, např. kavárna. Expresivní motivy si zákazníci jistě zapamatují a přimějí je vrátit se na toto místo. Vyberte si je barevně nebo z hlediska jejich předmětu.

Zkontrolujte také plátno ve stylu pop-art.