Černobílé skleněné obrazy

Pokud hledáte minimalistickou nástěnnou výzdobu, moderní černobílé obrazy budou pro vás skvělým řešením. Najdete na nich mnoho motivů - od zcela abstraktních až po přírodní v černobílé verzi. Proto můžete sáhnout po tématu, které vám je nejblíže.

Černobílé skleněné obrazy
Černobílé [výsledků: 21]
Černobílé skleněné obrazy

Černobílé obrazy na zdi

Všimněte si široké škály stylů a témat. Na černobílých skleněných obrázcích mohou být zobrazeny vinobraní, portréty, tisky a tradiční rytiny. Ekonomika barev není synonymem jednoduchosti zprávy. Často vám umožní zdůraznit předmět a sdělení, které měl tvůrce na mysli. Všimněte si, jak elegantní černá a bílá vypadá na skle. Můžete jej umístit do obývacího pokoje, kanceláře a dokonce i do koupelny. Ve druhé místnosti jsou skleněné obrázky obzvláště praktické, protože se snadno čistí hadříkem a čističem skla.

Změňte svůj interiér díky černobílým obrázkům

Vlhkost zároveň nemá ničivý účinek na tisk, takže můžete takovou dekoraci úspěšně pověsit v kuchyni. Elegantní černobílé obrazy jsou vynikající volbou pro moderní byt, kde dominují materiály jako beton, kov a surové dřevo. Zajímavě je doplní a zdůrazní povahu uspořádání. Výtisk velké velikosti se může stát hlavním dekorativním prvkem, a pokud je malý, doplní další obrázky již umístěné na stěnách.

Podívejte se také na černobílé obrazy na plátně.