Japonské skleněné obrazy

Japonský styl je velmi dobře uznáván nejen mezi milovníky východního podnebí. Japonská grafika je obvykle spojována s minimalismem a šetrným používáním uměleckých prostředků. Je zde spousta inspirace přírodou, ročními obdobími a horou Fuji, která má v kultuře země třešňových květů zvláštní místo.

Japonské skleněné obrazy
Japonské [výsledků: 104]
Japonské skleněné obrazy

Skleněné obrázky v japonském stylu

Při pohledu na japonské obrazy můžete získat spoustu informací o zvycích Japonců, jejich tradiční kostýmy a architektura. Jsou jakousi historickou kronikou, která obsahuje nejdůležitější prvky existující v této kultuře. Slavné japonské obrazy často zobrazují každodenní situace, svátky a charakteristické prvky přírody. Dominují zde spíše šetrné barvy - bílá, modrá a červená. Japonské motivy budou dobře fungovat nejen v interiérech vyzdobených tímto stylem.

Japonské umění

Mohou také doplnit aranžmá ve zcela jiném stylu. Japonská malba na sklo úspěšně vyzdobí moderní obývací pokoj nebo kancelář vyzdobenou v klasickém stylu. Za pozornost stojí také nápisy, které se objevují na mnoha japonských grafikách. Jsou známí svým dokonalým zpracováním a kombinací s květinovými motivy a dalšími prvky díla. Jsou inspirativní a ani po dlouhé době se nenudí. Proto je skvělou a nadčasovou volbou pro byt nebo dům.

Zkontrolujte také obrazy na plátně v japonském stylu.