Obrazy na plátně botanické

Botanické obrazy mohou být okouzlujícím doplňkem jakéhokoli typu interiéru. Přírodní motivy jsou nadčasové a jsou oblíbené jako dekorace obývacího pokoje nebo pracovny. Krásně také vytvářejí větší kompozice spolu s dalšími obrazy v podobném stylu. Prohlédněte si také naše obrazy s botanickým motivem.

Obrazy na plátně botanické
Obrazy na plátně botanické

Obrazy pro tisk – rostliny na rytinách

Někdy méně znamená více. Důkazem toho jsou botanické rytiny, které věrně odrážejí vzhled rostlin. Krásně nakreslené stonky, listy a květiny ukazují krásu přírody v celé její složitosti. Takové rostlinné motivy zároveň uchvátí svým minimalismem a vynikajícím vyobrazením toho, co je často na dosah ruky, ale nezkoumáme to s náležitou péčí. Když je umístíme jako dekoraci na zeď, sami sobě dáváme příležitost přiblížit se přírodě. Taková ozdoba může mít také vzdělávací přednosti, protože osloví i děti a teenagery, kteří se zajímají o přírodu. Může je inspirovat k prozkoumání světa a pečlivému sledování všeho kolem nich.

Botanické obrazy na plátně nebo skle

Můžete si zvolit, zda chcete vsadit na rostlinné motivy vytištěné na plátně canvas nebo na obraz vytištěný na skle. Obě provedení vypadají velmi elegantně, i když vytvářejí trochu odlišný dojem. Takže pokud se přikláníte k minimalismu a modernosti, sklo by vás mělo plně uspokojit. Pokud hledáte něco bližšího klasickým obrazům, potisk na plátně splní vaše očekávání.