Obrazy na plátně s městy

Hledáte originální nápad na nástěnnou dekoraci, která bude zobrazovat téma města? Podívejte se na návrhy, které jsme umístili do naší galerie. Obrázky s panoramatem města nemusí být plné světel městské džungle, shonu ulice a davů lidí. Je to téma, které umělci a malíři zobrazují i z úplně jiné, dokonce romantické stránky.

Obrazy na plátně s městy
Města [výsledků: 133]
Obrazy na plátně s městy

Krajina s městem v pozadí

Krajina, ve které příroda hraje hlavní roli, může také odkazovat na město. Nemusí se však dostat na první plán. Stačí jemně označené obrysy budovy nebo světla svítící v oknech. To často pomáhá zachytit správnou perspektivu a ukázat prostředí, ve kterém žijí lidé. Připravili jsme díla, která náladovým způsobem tuto tematiku zachycují. Najdete zde obrázky města, které se nachází na horském svahu a v blízkosti vody, nebo je obklopeno stromy a lesy. Podívejte se, v jaké harmonii může člověk žít s přírodou dostupnou téměř na dosah ruky.

Fotografie s městy - skvělý nápad na dárek!

Obrazy s městy ukazují jak věrně reprodukovanou realitu, tak si s ní hrají abstraktním způsobem, kterým bylo zachyceno toto téma. V našem obchodě máte možnost vytisknout reprodukce na plátno canvas. Plátno je více podobné tradičnímu malířství, ale jedná se o minimalističtější návrh, protože není zarámováno v klasickém rámu a plátno je nataženo na rám skrytý pod ním.

Prohlédněte si také: obrazy s městem na skle.