Obrazy na plátně s krávami

Kráva rozhodně není zvíře, jejíž vyobrazení často vidíme na stěnách našich bytů. Ačkoli není tak roztomilá jako kočka a nemá tolik symboliky jako třeba koně, může to být okouzlující dekorace interiéru. V naší kolekci jsme se zaměřili na obrazy s krávou, kde minimalistická grafika krásně ukazuje, jak zajímavá mohou to být zvířata. Zvýrazněné šerosvity jsou zde obzvláště okouzlující.

Obrazy na plátně s krávami
Krávy [výsledků: 20]
Obrazy na plátně s krávami

Kráva - obrázky nejen pro domov

Kráva je docela univerzální téma. V minimalistické edici bude na jednobarevné grafice perfektní jak v domácím prostoru, tak v servisních prostorách nebo v obchodě. Je to zvíře, které vyvolává pozitivní asociace a má hodně klidu. Mnoho lidí si to spojuje s bezstarostným trávením času na zelených pastvinách. Obraz s krávou v minimalistické grafice nedominuje interiéru, vytváří pozadí pro další doplňky a dekorace.

Nadčasové obrázky s krávou

Fotografie s obrazem krávy jsou dobrou volbou, pokud chcete vsadit na něco nadčasového a zároveň vám záleží na estetickém provedení původního obrazu. Obrázky, které vytváříme, jsou vytištěny na plátně, které svou strukturou připomíná tradiční malířské plátno. Nepoužíváme však tradiční rám a obrázky se natahují na dřevěných nosítkách. Díky tomu získáme zajímavý estetický efekt s vytištěnými stranami obrazu a celek má modernější charakter.


Podívejte se také: na obrazy na skle s krávou.