1. HOME
  2. /
  3. Obrazy
  4. /
  5. UMÍSTĚNÍ
  6. /
  7. Dítě

Obrazy pro děti

Dekorace do dětského pokoje mohou vypadat zvláštně. Nemusí mít pouze pohádkové motivy, mnoho barev a typické vzory pro takové místo. Máme mnoho návrhů, které vám pomohou jedinečným způsobem vyzdobit prostor vašeho dítěte. Jedná se o plátěné a skleněné obrazy. Dětský pokoj může také vypadat stylově.

Obrazy pro děti
Dítě [výsledků: 338]
Obrazy pro děti

Klasické malířství pro děti

Od nejranějších dnů života dítěte bychom měli pamatovat na to, že jeho vkus a smysl pro estetiku se neustále formují. Prostředí, ve kterém pobývá, na to má obrovský vliv. Kromě vzdělávacích hraček a roztomilých obrázků s pohádkovými postavami stojí za to vsadit na dobrý design a vysoké umění. Obrazy do dětského pokoje si úspěšně vyberete z galerie reprodukcí velkých mistrů. Kdo říká, že van Goghova noční obloha nemůže viset v pokoji nejmladších členů domácnosti? Kontrastní barvy, zajímavá textura a vzory – díky tomu všemu dítě se bude zajímat o to, co je zvěčněné na plátně. To je jen jeden z obrovského množství příkladů, kterým stojí za to věnovat pozornost. Pokud sázíte na pokoj v přírodních barvách a nechcete si prozatím pořizovat příliš mnoho dekorativních prvků, budou skvělým nápadem náčrty nebo obrazy s botanickým motivem. Jemně zdůrazní charakter interiéru vyplněného neutrálními barvami a přírodními materiály. Můžete si zvolit, zda budou vytištěny na plátně nebo na skle.

Oba materiály mají své přednosti. Mají minimálně upravené hrany, přičemž v obou případech jsou bezpečné, i když mrňousek sáhne po nástěnné dekoraci rukou.

Podpořte vývoj vašeho dítěte

Bezprostřední okolí má na malého člověka obrovský vliv. Ovlivňuje jeho kreativitu a zvědavost o světě. Obrazy, které pověsíte na zeď, budou inspirovat několikaleté dítě k tomu, aby pokládalo otázky a samo prozkoumávalo svět. Proto stojí za to si pořídit nejen pěkné obrazy, ale i takové, které mohou mít vzdělávací vlastnosti nebo podporovat vývoj dítěte. Exotická zvířata na obrazech malířů, scény z každodenního života v Japonsku nebo bujná vegetace skrývající v sobě malé obyvatele přinutí dítě k tomu, že když se ně bude dívat, seznamuje se s bohatstvím světa a jeho rozmanitostí.